Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

Vzbouřenci -5.díl tábořiště

1. května 2008 v 8:53 | MaxRider |  příběhy
v minulém díle : Začal boj. Krio chtěl odlákat zvěda a tak běžel na nedalekou kouku. Zvěd na to skočil, přijel tam, začal s nim bojovat. Bojovali do večera, ale pak přišlo vojsko pána zla a chtělo zabít Kria. Krio se nechtěl vzdát, ale když uviděl, že chtěj na něj hodit kameny z vrhače kamenů, utekl. Potom vojsko šlo za pánem zla kde mu oznámili, že Vzbouřenci byli poraženi. Pán zla se tam začal smát. Po chvíli šel dolů do žaláře. Vzal krále a královnu k úkrytu vzbouřenců, královnu přivázal k hořícímu prknu. Král se na to musel dívat jak hoří.
Krio se zvědem a dvouma lučištníkama narazili na dva bandity. Ty zabili. Vzali si jejich pejska, kterého banditi ukradli. Krio, zvěd a lučištníci šli po jejich stopách k jejich úkrytu.
Došli tam a zjistili, že je to malé tábořiště, ale nikdo tam nebyl. Kousek od nich je kamenný důl. Jeden lučištník tam šel a zbylí dělali opravu tábořiště.
Lučištník už přišel k dolu, uviděl zbraně, krumpáče a dokonce menší zásoby jídla jako jablka. Běžel ke Kriovi a ostatním to říct.
Krio a ostatní vzali vše potřebné. Došli zpátky, uviděli že před opravenou hradbou se bojuje. Devět banditů proti armádě, z hradu od krále která utekla. Krio, zvěd a ti dva lučištníci šli armádě pomoct. Za chvíli bylo po banditech. Velitel armády : ,,kdo jste a co tu děláte?" Krio : ,,jsme vzbouřenci, kterí se snaží zastavit pána zla. Nechcete se k nám přidat?" Velitel : ,,klidně, my se ho taky snažíme zastavil. Slyšeli jste o tom, že prý pán zla nechal upálit královnu?" Krio : ,,Vůbec." Velitel : ,,a je nás docela dost. Čtrnáct lučištníků, devět lučištníků na koni, jedenáct rytířů a deset šermířů.
Potom pokračovali všichni v opravování.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama