Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

Zvířátka -3.díl duch na kopci

20. dubna 2008 v 18:30 |  příběhy
Když skončilo dlouhé léto s podzimem, začala zima. Nakonec se i k Tygříkovi, zajíčkovi a ježkovi po letní výpravě přidala veverka. Veverka už se nebála ani psů, zato spíše tmy. Celí den zvířátek byl o tom, že vstali, vyšli ven a hráli si, šli na oběd, zaše šli ven a za tři hodiny se vrátili domů, protože už se setmělo. A tak to šlo celé dva týdny. Pak ale Zajíčka napadla výprava na nedaleký kopec.
Příští den se tam chtěli ráno vydat, ale byla moc velká mlha a zvířátka se bála. Radši zůstali doma, ale děsili se z vytí psů na tom nedalekém kopci. Mlha byla tak hustá, že nebylo viděti ani na vlastní nohy.
Zvířátka po usnutí měla strašidelné sny. Pořád v hlavě slyšeli vytí psa na kopci a jakoby se do toho snu vžili. Šli po klikaté cestě plné velkých kamínků až do lesa který byl strašidelný v tom, že nepronikalo přes stromy hodně světla. Zvířátka se bála, ale šla dál. Došli až k rozcestí kde tekl slabší pramen vody. Byla noc a zvířátka skoro neviděla, když v tom najednou zajíc spadl. Cítil vodu, která byla tak studená jako kostky ledu.Zvířátka hned zareagovali a vytáhli zajíce z vody. Zajíc se třepal a tak chtěli zvířátka jít sptky. Protože, ale blbě viděli šli zpět domů jinou cestičkou. Šli v pohodě domů do doby něž uviděli černou postavu. Začali utíkam, domů, zdálo se ji, že je ta černá postava pronásleduje. Najednou se zvířátka vzbudí.
Už je ráno. A protože nebyla znovu mlha, zvířátka si šla k jednomu starému dubu nedaleko odevšech říct, co prožili ve snu. Velmi je zaujalo, že měli stejný sen dohromady. Nakonec rozhodli, že se tam podívají znovu, ale doopravdy a né v noci, ale za jasného dne, už dnes!
A tak se zvířátka vydala. Š li na kopec, snažili se překonat svůj strach. Vyšli po cestě, ale pořád se kolem sebe divně dívali. Pak došli na rozcestí, kde byl doopravdy jako ve snu slabí pramen vody. Byli čim dál tim víc vyděšenější. Nemuseli ani odbočit na tu jinou cestičku a už viděli za stromy černou velkou postavu.
Vyděsili se a začala u nich hned panika. Vyděšeně utíkali pryč. Když v tom uviděl ježek kousek slámi z prasklého pytle na těle. Veverka se zastavila a začala se smíchy válet po cestě a říkat, že se všichni báli celou dobu strašáka. Tygřík se jí ale zeptal, co tedy vydávalo ty zvuky. A veverka se zaskočila a povídá : ,,No přece psi, kteří vyli na měsíc a měl podobu úplňku." A tak zvířátka se smíchem šli zpět domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Becky Becky | 20. dubna 2008 v 18:35 | Reagovat

jaktoze delas tak dobry pribehy??

skoda ze nemam taky blog xD

2 Siska Siska | 24. dubna 2008 v 21:23 | Reagovat

jů, tenhle blog je nej.

A ten příběh ještě lepší -kdy bude další dílek pls?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama