Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

Zvířátka -1.díl výprava k jezírku

4. dubna 2008 v 20:41 | MaxRider |  příběhy
Jednoho hezkého dne se jeden tygrík rozhodl si vyjít na svojí první procházku.Byl ješte hodne malý a tak ušel jen pár kroku a už si musel dát prestávku.Bylo mu devet mesícu a dva týdny.Mel kamarády zajícka a ježka kterí ho vždy doprovázeli, pokud to šlo.
Po hodine a pár minut se kamadádi rozhodli, že nachvíli odbocí ze své cesty a dojdou se napít k nedalekému potucku.A tak odbocili, šli mezi listnatými stromy, které rozkvétali, protože bylo jaro a na jare skoro vše, až na neco rozkvétá.Cestou slyšeli houkat malou sovu, datla jak ošetruje stromy a žabku, která kunkala na listu leknínu.A to znamenalo že došli k potucku.
Zacali pít a byli tak unavení, že když dopili, lehli si pod pozkvetlou olši.Nemohli, ale usnout, protože nad nimi porád byli bzucející vcelky.Nakonec, ale úspešne usli.
Když se probudili, byla jim velká zima, protože zacalo snežit.Zajícka napadlo, aby vyšplhali na olši, kde by byli víc chráneni.Tygrík vylezl na olši a pomohl na horu svím kamarádum, kterým to moc nešlo.Nebyli totiž tak schopní a navíc zajícek neumel ani chodit, jen skákat, natož pak lézt na strom.Pritulili se k sobe, zakryli se listím a cekali, až sníh prestane padat.
Zvírátka se probudila brzo z rána.Když se ježek sze stromu rozhlížel, uvidel kolem nej samý sníh.Zamrzlý potok, jen úplne dóle tekla voda.Zajíckovi sklouzla noha a spadl dolu.Tygr a ježek se strachovali, po zajíckovi zbyla jen jeho obrysi ve snehu.Najednou zajícek se ozval.Ježek a Tygrík byli tak rádi že do snehu skocili za ním.Nemohli se ale dostat na horu.A tak tygrík zacal delat ve snehu malý tunel.Když mu byla na ruce zima, vystrídal se s dalším.
Hrabali a hrabali, až najednou pod nimi neco zacalo praskat.Zjistili že jsou za zmrzlém jezírku, kam meli naplánováno.Zacali bežet spátky, když v tom ze už u okraje jezírka propadla zajíckovi nožicka.Tygrík se za ním vrátil, vytáhl mu nožicku z díry v ledu a utíkali na zmrzlou trávu.Led za nimi silne praskal.Po pár vterinách se dostali na pevnou zem k ježkovi.Bylo to o chlup, ješte kousek a tygrík se zajíckem by spadli do ledové vody.
Najednou se zacal sníh a led roztávat.Sníh menit na vodu a s hlínou na bahno.Tygrík,ježek a zajícek šli domu.Svou výpravu splnili a doma meli alespon co vyprávet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama