Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

Vzbouřenci -4.díl bitva v rolském lese (part 2)

30. dubna 2008 v 22:44 | MaxRider |  příběhy
v minulém díle : Lučištník zahládne našeho zvěda, který má důležité zprávi. Špatná zpráva je, že pán zla dělá hlídky v lese a chce je dát po celé zemi. Zvěd taky s sebou má nějaké ty bojovníky. Musí, aby se ochránili, postavit věže a nějakou tu zeď či palisádu. Vidí je ale jeden zvěd na koni a běží to říct pánovi zla. Toho to naštve a vyšle tam svoje malé vojsko, nejvíce ho naštve když zjistí, že je mezi nimi i jeho ochránce. Vojsko je už u nich, ale přijde do předu ten zvěd a řiká :
,,Máte tri možnosti. První je že se zdáte a my vás zabijem. Druhá možnost je, že se nevzdáte a je znovu povás i tak nebo tretí možnost, vydejte nám vašeho zveda a polovinu vaší armády vám necháme."
Krio : ,,ani jedno!" Zvěd : ,, Jak chcete, vaše volba, vaše smrt."
A začal boj. Krio někam s koníkem zapelášil. A to na nedalekou louku. Po chvíli za ním vyjel zvěd. Chvíli si tam jen tak nadávali, ale pak Krio vzal luk a šípy a vystřelil lukem asi čtyři šípy na zvěda. Zvěd se nedal zastrašit, přesto že ho jeden šíp zasáhl. Měl totiž dost pevné brnění, přes který ten šíp neproletěl. No, dál házeli po sobě kudlami a když došli kudli vzali si meč a kolem sebe pořád kroužili, každý chtěl toho druhého napadnout.
Tohle divadýlko šlo až do večera, když přijeli jezdci od pána zla a začali ho pronásledovat. A k tomu jeden říká : ,,zahyneš jako skoro celá tvoje armáda, až ja zvěda a dva lučištníky." Krio vykřikl : Já se nedám na ústup." Ale když vyděl jak na něj míří jeden z vrhačů kamene, který měli, začal zdrhat za zbitkem vzbouřenců.
Na hrad se vrátilo vojsko a řeklo mu o vyhrané bitvě. Pán zla se jen zasmál.
Šel dolů do žaláře a vzal královnu, kterou přivázal k hořícímu prknu z úkrytu vzbouřenců, král se na to musel kouat jak umírá. Pro krále to byl šok a chtěl se pánovi zla pomstít, jenže je stále vězeň.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Becky Becky | 1. května 2008 v 8:06 | Reagovat

supr!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama