Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

Vzbouřenci -3 díl bitva v rolském lese (part 1)

30. dubna 2008 v 19:53 | MaxRider |  příběhy
v minulém díle : Krio chtěl zabavit střáže v zadu, což se mu povedlo. Ale z bitky se vrátil jen jeden rytíř. Krio a ostatní vzbouřenci utekli do lesa, kde si ve středu lesa udělali úkryt. Netušili, že mají u sebe zvěda, ale toho potom zabil ochránce pána zla. Krio ho čekal a udělal na něj past. Ochránce pána zla se tam chytil a aby ho ušetřili, přešel na jejich stranu a dělá zvěda pro Kria.
,,Jede sem náš zvěd", volá lučištník z rozhledny. Krio říká : ,,díky. Tak co nového zvěde?" zvěd celý uřícený odpovídá : ,,Pán zla sem chce posílat hlídky, i po celé zemi, ale sehnal sem nějakou armádku. Šest lučištníků, tři rytíře, sedm šermířů pět lučištníků na koni a dva vrhače kamene." Krio : Docela slušná armáda vzbouřenců, která je připravená na boj."
Budeme muset postavět menší zeď a pár věží. A tak začali všichni pracovat. Postavili tři věže, jednu malou kamenou a dřevěnou zeď .
Víc toho neztihli protože přijel zvěd o kterém nevěděli. Zvěd je objevil a jel na koni to říct pánu zla. Pána zla naštvalo nejvíce, že se k nim přidal jeho ochránce.
Byl tak naštvaný, že tam poslal svoje velké vojsko. Vojsko vešlo do lesa. Vojsko už bylo skoro před zdí, když vyšel před jejich zvěd kde byli Krio a ostatní a říká : ,,Máte tři možnosti. První je že se zdáte a my vás zabijem. Druhá možnost je, že se nevzdáte a je znovu povás i tak nebo třetí možnost, vydejte nám vašeho zvěda a polovinu vaší armády vám necháme.
To be continued....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Becky Becky | 30. dubna 2008 v 21:26 | Reagovat

super!!!!!!!dalsí dílek

okamzite!!!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama