Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

Vzbouřenci -2.díl jak se to stalo (part 2)

29. dubna 2008 v 21:02 | MaxRider |  příběhy
v minulém díle : Jedno velké šťastné království, kdy byli i naši hlavní hrdinové napadl se svojím vojskem pán zla. Zavřel všechny do žaláře. Kterí přežili, pro něj dělali podzemní šachty. Jednu dělali i hlavní hrdinové, ti se naštvali a svalili za sebou balvany. Jenže je objevila stráž, nechala je vylíst ven a chtěli je přísně potrestat. Jeden bojovník vzal ale strážci meč a střáže zabil. Potom se ukryli na nedaleké farmě, kde byl sklad zraní. Chtěli vyjít a jít dál, ale zjistili, že kolem statku jsou stráže, bojovníci a lučištníci.
Krio vyslal tři šermíře a jednoho rytíře do předu, ať bojují. Tím odlákají pozornost a vyklouznou zadem. Ze zadu stráže běželi do předu, kde se bojovalo. Z bitvy utekl za Kriem a ostatními jen jeden rytíř.
Odlákat pozornost se jim tedy podařilo a utekli do nedalekého lesa. Uprostřed lesa si vybudovali úkryt. Pracovali tiše, jenže nevěděli, že mají mezi sebou zrádce.
Ten řekl, že jde na okraj lesa na stráž a tam na něj čekal ochránce pána zla. Ten zabil šermíře, terý byl zvědem pána zla a běžel za vzbouřenci do středu lesa. Ti čekali, že tamten šermíř byl zrádce a přichystali na ochránce pána zla.
Ten do pasti vjel na svém koni, Krio mu vyhrožoval, že ho zabije, když neudělá co chce. Ochránce pána zla na to přistoupil a čekal, co mu řekne Krio. Krio mu řekl, že musí od pána zla vyzvídat. ,,Bude náš nový zvěd" řekl Krio.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Becky Becky | 29. dubna 2008 v 21:14 | Reagovat

super!!!!!

jo maxriderovi příběhy do toho!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama