Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

tycoonovka 1.2-Lemonade Tycoon

19. dubna 2008 v 10:45 | MaxRider |  tycoonovky
Lemonade Tycoon není další klasickou "tycoonovkou", jelikož se tu například od Transport Tycoon a her jemu podobných nesnažíte vybudovat rozlehlé město, obrovskou firmu či třeba zábavnou atrakci, ale snažíte přivést chudého živnostníka k nemyslitelnému bohatství, o nímž se mu mohlo zdát. Ale jak ostatně po pár minutách hraní zjistíte, k dosažení onoho cílu vede trnitá cesta plná nevyzpytatelných nástrah.
Ve hře se stanete majitelem stánku pro prodej citrónové limonády. Hned ze začátku obdržíte nějaké peníze, za které si posléze nakoupíte potřebný materiál či je investujete do něčeho úplně jiného. Vše pochopitelně závisí na vaší zručnosti a umění obchodovat. Stejně jako v každém podnikání je na začátku chytře a vhodně investovat. Do čeho? Ve vašem případě to mohou být především citróny, pytle s cukrem nebo kostky ledu, což jsou hlavní ingredience pro přípravu citronády. V případě pozdější fáze hry, kdy se vaše konto bude zelenat dolary, si můžete dovolit pronajmout atraktivnější lokace nebo si obstarat výkonnější stroj pro výrobu nápoje.
Základem všeho je výroba limonády. Na první pohled se může jednat o zcela banální případ, ale jakmile později zjistíte, připravit kvalitní nápoj se zcela vyváženým složením není vůbec jednoduché. Složení musíte podřídit hned několika faktorům, z nichž asi nejdůležitější je počasí, jehož předpověď dostanete předchozí den. Podle něj musíte uvážit, zdali nápoj míchat teplý či studený, sladký nebo kyselý a podobně. Pochopitelně když nastane prudké ochlazení a teploty budou dosahovat několika stupňů nad nulou, horko těžko půjdou na odbyt studené nápoje s kostkami ledu. Ještě než se vydáte do ulic, je nutné stanovit cenu nápoje a určit částku na propagaci vaší živnosti v novinách.. Na všech těchto aspektech závisí váš potencionální (ne)úspěch. Na konci daného dne si můžete prohlednou vaši dosavadní tržbu a podle ní se i zařídit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama