Posldní aktualizace:
31.12.09

Upozornění:
31.12.09 -Nový dess "HNY"
29.12.09 -Ukončena bleskovka
10.4.09 -Odedneška reklamy a řetězáky !!!SEM!!!

Příběhy Upozornění:
Na vedlejším blogu je komixová verze Vzbouřenců I, zatím 2.díl. Bohužel kvůli tomu, že se na to nikdo nedíval staženo.

SBčka Upozornění:
Aktuálně je jen 7 SBček. Nejnovější SBčko ŁaĐy-WeJu

Soutěže Upozornění:
Komentáře netýkající se vyplnění soutěží budou smazávány pro větší přehlednost o tom, kolik lidí je v soutěži. Budou obnoveny po zkončení soutěže.

tycoonovka 06-Hospital Tycoon

18. dubna 2008 v 20:55 | MaxRider |  tycoonovky
Budovatelsko-ekonomická strategie, která je v podstatě remakem 9 let staré kultovní strategie Theme Hospital. Ve hře se ujmete role ředitele nemocnice na pokraji kolapsu a vaším úkolem bude zcela logicky kolaps odvrátit a vypořádat se se všemi problémy, které jsou s chodem nemocnice spojeny.
Náplní vašeho nového zaměstnání tedy bude nabírat nové zaměstnance (doktory, sestřičky, uklízečky, recepční, zřízence atd.), budovat všechny potřebné vyšetřovny, ordinace, nakupovat lékařské zařízení, starat se o blaho pacientů, řešit epidemie, krize mezi personálem, spolupráce mezi jednotlivými odděleními a tak podobně.
Důležitým znakem ve hře je interakce mezi jednotlivými postavami (doktoři, doktorky, pacienti, sestřičky), díky níž celé dění v nemocnici připomíná tak trochu humorný televizní sitcom. Čekají na vás úkoly jako je vyléčení epidemie, zbudování potřebného sálu v určitém časovém limitu a podobně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama